Gembird | Gaming headset with volume control | GHS-05-R | Wired | Over-Ear
- TootjadGembird
- Mudel: GHS-05-R
- Saadavus: 2
-
11€
Gembird | Gaming headset with volume control | GHS-05-R | Wired | Over-Ear
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Draiverid kaasa arvatud | 40 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Mikrofoni sagedus | 20 - 16000 Hz |
| Muud funktsioonid | Gaming headset with rotating microphone boom Adjustable headband and comfortable large ear cushions Practical in-line volume control |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 468 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm 4-pin |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Gembird |
| Producer product family | Gaming headset with volume control |
| Producer product name | GHS-05-R |
| Sagedusriba | 20 - 20000 Hz |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Traadita ühendus | No |
| Tundlikkus | 102 dBmW |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| Värv | Red/Black |
| Volume (m3) | 0.003695375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird gaming headset with volume control ghs-05-r wired over-ear, ghs-05-r, gembird, korvaklapid




